🥷
VPN / Proxy problém
Mnoho lidí má problémy s připojením se na server kvůli blokaci VPN či Proxy. Zde vám pomůžeme s návodem, jak problém odstranit, popřípadě co udělat.
Jiná země (dovolená / výlet)
Trvalý pobyt v jiné zemi
Připojení z Česka a Slovenska
VPN

Nacházím se v jiné zemi (dovolená / výlet)

Pokud se momentálně nacházíte mimo území Česka a Slovenska, na BeastBlock se vám nepůjde připojit. V tomto případě musíte zajít na náš Discord server a vytvořit si ticket "Jiný problém", kde nám sdělíte informace o pobytu na jiném území, váš herní nick a do kdy tam jste. My vám pak udělíme na určitý počet dní neomezený přístup k serveru.

Žijete v jiné zemi trvale?

V tomto případě vám můžeme udělit neomezenou výjimku k připojení na server z jiného státu. Stačí pouze na našem Discord serveru si otevřít ticket "Jiné problémy", kde nás informujete o trvalém pobytu v jiné zemi a herním nicku, na který má výjimka být udělena.

Nefunguje se vám připojit na server ani z Česka či Slovenska?

Pokud jste momentálně v Česku nebo Slovensku a nejde se vám připojit na server, kontaktujte nás přes ticket "Jiný problém" na našem Discordu, kde sdělíte momentální zemi pobytu (Česko / Slovensko) a herní nick, na který má výjimka být udělena.
Někdy může být chyba připojení i na straně vašeho operátora, který vám maskuje připojení a hází vás do jiných zemí než ve které momentálně jste. Ověřte si nejdříve, že vaše IP adresa skutečně odpovídá České a Slovenské republice.

Možná můžete mít zapnutou službu VPN.

Ověřte si, že vám momentálně na počítači neběží žádný program na VPN jako NordVPN, WindscribeVPN, SurfsharkVPN a další. Pokud ano, službu ukončete nebo vypněte maskování sítě a zkuste se znovu připojit.
Copy link